Vítejte na chalupě v Ponědrážce

Srdečně Vás vítáme na chalupě v Ponědrážce u Třeboně. Připravili jsme pro Vás příjemné ubytování v samém srdci CHKO Třeboňska, v okolí naší chalupy naleznete klid, čisté lesy a rybníky.  


Chalupa u rybníka Ponědrážka Vám nabízí ubytování celkem pro 10 osob v chalupě a pro další 2 osoby v samostatném letním apartmánu. Celkem pro 12 osob.


CHALUPA

Vybavení chalupy tvoří tři samostatné ložnice, společenská místnost s kuchyňským koutem, spíž pro uložení potravin, dvě samostatné WC, koupelna s vanou, pračka, venkovní posezení s grilem, tenisový kurt.

  • ložnice v přízemí 2 os.
  • ložnice v patře pro 4 os. + dětská postýlka
  • ložnice v patře pro 4 os.

V přízemí chalupy je pro Vás připraven společenský prostor s plně vybavenou kuchyní (myčka, horkovzdušná trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, lednice s mrazničkou, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar kapsle).


LETNÍ APARTMÁN

(letní apartmán je v provozu červen - září)

              Samostatný letní apartmán pro 2 osoby s vybaveným kuchyňským koutem a manželskou postelí.                                                                    

V přízemí domu se nachází ložnice pro dvě osoby, společenská místnost s kuchyňským koutem a plně vybavenou kuchyní se spíží pro uložení potravin, ve společenské místnosti se nachází krbová kamna na dřevo, které jsou pro Vás k dispozici po celou dobu pobytu, dále je dům vybaven koupelnou s vanou a umyvadlem, k dispozici je pro Vás také pračka, samostatné WC. Ve II. NP chalupy se nachází dvě samostatné ložnice a další WC, v prostornější ložnici nabízíme dvě dvojlůžka a dřevěnou dětskou postýlku, ve druhé ložnici je pro Vás připraveno trojlůžko a jedno samostatné lůžko.

V rámci ubytování můžete po celou dobu využívat společenský prostor ve venkovní pergole s grilem a posezením, dále jsme pro Vás připravili venkovní ohniště s posezením, udržovanou oplocenou zahradu s ovocnými stromy, k dispozici je také tenisový kurt. Pro uložení kol a sportovních potřeb můžete využít garáž, která je součástí objektu.

Po vzájemné dohodě můžeme ubytovat i Vaše domácí mazlíčky.

V blízkém okolí domu se nachází les ke kterému se dostane krátkou procházkou, lesem se line vodní dílo "Zlatá stoka" a je také obklopen třeboňskými rybníky, v letních měsících na Vás čekají borůvky a houby.

 V blízkosti jsou dostupné dětské hřiště, fotbalové hřiště, třeboňské cyklotrasy, les, pískovny ke koupání a oblíbené restaurace a hospůdky.

Vítejte u nás v ráji milovníku přírody, cyklistiky, houbaření, rybolovu a dobré nálady.